DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Chcete pracovat v moderní a zavedené zubní ambulanci? Nabízíme vám práci v příjemném prostředí moderní a zavedené zubní ambulance se zaměřením na parodontologii v Novém Jičíně. Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici DENTÁLNÍ HYGIENISTA / HYGIENISTKA NOVÝ JIČÍN.

 

Požadujeme vzdělání v oboru dentální hygieny, vstřícné vystupování vůči klientům, zájem o další vzdělávání v oboru, profesionalitu, flexibilitu a znalost práce na PC, praxe vítána ale ne podmínkou, anglický jazyk výhodou.

 

Nabízíme zázemí stabilní a zavedené zubní praxe, moderní pracovní prostředí, podporu dalšího vzdělávání, stravenky, podíly na tržbě, možnost práce na zkrácený úvazek / lze i při mateřské dovolené, pracoviště DH v samostatné a vybavené místnosti a nástup možný ihned. Příspěvek na bydlení ve výši 10.000 Kč/měsíc.

 

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis e-mailem na radek.pacola@comfortdent.eu.

Zasláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč o pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a následujících předpisů. 

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů