ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA

Do naší ambulance hledáme novou členku/člena týmu na pozici zdravotní sestra/instrumentářka.
 

Požadujeme maturitní vysvědčení a vzdělání v oboru (SZŠ nebo kurz zubní instrumentářky). Důležité je vstřícné vystupování vůči klientům a komunikativnost. Nezbytná je schopnost řešit stresové situace s klienty. Hledáme samostatnou kolegyni/kolegu, který/á má zájem o další vzdělávání v oboru. Oceníme profesionalitu a flexibilitu. Samozřejmostí je znalost práce na PC. Praxe v ordinaci nebo na podobné pozici je vítána.

 

Jsme soukromé stomatologické centrum, které poskytuje stomatologické služby, služby dentální hygieny a služby zubní laboratoře. Naší specializací je práce se zubními implantáty. Více o tom, jak u nás pracujeme a o co se v Comfortdent snažíme najdete na našem webu https://www.comfortdent.eu/o-nas.

 

Nabízíme zázemí stabilní a zavedené zubní praxe, moderní pracovní prostředí, podporu dalšího vzdělávání, stravenky. Nástupní hrubá mzda je 21 700 - 40 000 Kč.

 

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis e-mailem na radek.pacola@comfortdent.eu.

Informace k zpracování osobních údajů:

Zasláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč o pracovní pozici uděluje souhlas
se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a následujících předpisů.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů