Vážení pacienti, od 1.1.2020 naše ordinace ruší spolupráci se všemi zdravotními pojišťovnami. Veškeré náklady na ošetření, včetně dentální hygieny, tak jsou od tohoto dne hrazeny pacientem.
Bojíte se usmát? Máme pro Vás řešení, které Vám vrátí usměv, který bude navíc krásný Chci zjistit, jak je to možné

Korunujeme Váš úsměv

Zubní implantáty

V našem zařízení používáme implantáty BICON. Zjistěte více

Dentální hygiena

Pečlivé a příjemné odstranění povlaků na zubech, zubního kamene a dalších nečistot. Zjistěte více

Služby zubní laboratoře

Frézovací centrum pro Váš intraorální scanner. ZJISTĚTE VÍCE

Co o nás řekli naši spokojení klienti?

Dobrý den, k panu doktorovi jsem se synem přešla na doporučení. U bývalé zubařky mě léčila několik měsíců 2 zuby a posléze mi je vytrhla, opravdu jsme rádi že jsme k panu doktorovi přešli. Chodíme k němu na preventivní prohlídky už třetím rokem a jsme nadmíru spokojeni. Udělal mi implanát, který je v pořádku. takže dáváme palec nahoru. Najzarovi"

Najzarovi Pacienti

K panu doktorovi chodím s celou rodinou už několik let. S panem doktorem jsme všichni moc spokojeni a to jak s přístupem, tak kvalitou jeho odváděné práce a takéž stojí za zmínku i příjemné vystupování jeho zdravotní sestřičky. Pan doktor se nám vždy plně vějnuje, taktéž nám vždy odborně poradí s péči o zuby a zodpoví případné dotazy. Nelze opomenout jeho kvalitní vybavení ordinace a velice hezké prostředí. Takových doktorů jako je on je třeba si vážit ! Jsme rádi v jeho péči. Pana doktora mohu jen doporučit. K panu doktorovi přešla i má sestra s rodinou.

Táňa Morongová Pacientka

Podle mě je to skvělí profesionální doktor který ví o čem mluví jsem s nim nad míru spokojen zatím nejlepší zubař kterého jsem měl až na tý ceny ale jak se říká nechodíš zaplatíš....

Pavol Mix Pacient

K panu doktorovi chodíme s manželem oba už dost dlouho. Manželovi zachránil zuby. Jsme oba velmi spokojeni jak s přístupem tak s kvalitou jeho práce.Jsem ráda, že jsem se svěřila právě jemu.Petra

Petra Zjanová Pacientka

Reference spokojených klientů jsou převzaty ze stránky znamylekar.cz.